Keyifli Tur Hizmetleri

NB IST Turizm yurt içinde ve yurt dışında kaliteli ve keyifli tur hizmetleri vermektedir. Dilediğiniz her yere sizinle gelen firmamız rehber hizmetimiz ile gittiğiniz yerlerin tüm güzelliklerini tanımanıza yardımcı olmaktadır. Uygun fiyatlarla gezme, görme ve eğlenme şansını elde edebilmenin tek adresi olan firmamız yurtiçi ve yurtdışı turları ile keyifli anılar biriktirme konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır. İsterseniz ülkemizin kültürel özelliklerini keşfedebilir, her parçasını gezebilirsiniz. Dilerseniz farklı kültürleri ve lezzetleri firmamız ile tadabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla tatil fırsatları yalnızca NB IST Turizm ile sizlerle buluşuyor. Tur hizmetimizin kampanyalarından ve uygun fiyatlarından yararlanmak adına erken rezervasyon yaptırmanız önem taşımaktadır. Nereye gitmek isterseniz isteyin firmamız turlarla her zaman yanınızda olmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı tur hizmetlerini web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilir, kampanyaları takip ederek tur tarihleri için erken rezervasyon şansını yakalayabilirsiniz.

Yurt İçi Turları İle NB IST Turizm

Kültür turları olarak da isimlendirilen Yurt içi turları ülkemizin tarihi güzelliklerini keşfetmek adına yapılan en kaliteli yolculuklardır. Türkiye’nin dört bir tarafındaki tarihi yapılarla, geleneksel yaşam tarzlarıyla ve yöresel yemeklerle tanışmak isteyenler için firmamız çözüm ortaklarıyla birlikte yepyeni projeler hazırlamaktadır. Uzun süren tur yolculukları, rehber hizmetleri ve kalite anlayışı ile pek çok firmayı geride bırakan vizyon ve misyon anlayışına sahip olmanın gururunu taşıyoruz. Tüm şehirlerimizde bulunan beş yıldızlı otellerimiz müşterilerimize kalite anlayışı çerçevesinde hizmet sunmaktadır.

Yurt Dışı Turları İle NB IST Turizm

Farklı ülkelerin egzotik tarihleri ve birbirinden farklı kültürleriyle tanışmak firmamız ile mümkün. Sınırlı zamanda birbirinden farklı kültürel özelliklere şahit olmak, lüks otellerde hizmet görmek ve şehir şehir dolaşmak kaliteli bir deneyim elde etmenize yardımcı olacaktır. Avrupa Turları vize ile gerçekleştirilmektedir. Ancak vize işlemleriyle vakit kaybetmek istemeyen müşterilerimiz genellikle vizesiz turlarımızı tercih etmektedir. Yurt dışında farklı ülkelerde beş yıldızlı standartlara sahip lüks otellerde hayallerinizdeki tatili yaşayabilirsiniz. Gezmek ve görmek istediğiniz ülkeler varsa, firmamızı ziyaret edebilir, kısa sürede hazırlıklara başlayabilirsiniz. Daha sonra ise gerekli bilgileri araştırıp tur rehberimize katılabilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisiyle Tur Hizmetleri

NB IST Turizm Yurt içinde veya yurt dışında kaliteli tatil imkanlarını sizlere uygun fiyatlarla sunuyor. Fiyatların uygun olmasının yanı sıra özel dönemlerde yapılan kampanyaları takip etmeyi seçen müşterilerine avantajlı fiyatlar sunuyor. Bizler NB IST Turizm olarak erken rezervasyon yaptıran müşterilerimizi büyük fırsatlar ile tanıştırıyoruz. Turlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz web sitemizi ziyaret ederek iletişim kurabilir canlı destek ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.